شاید داخل دیسکورد میچرخیدید و یهو در کنار پروفایل یکی از کاربر های دیسکورد یک برچسب جالب دیدید که در بعضی از کاربر ها این برچسب به شکل و رنگ مختلف می باشد.

 

 

انواع HypeSquad:

 

خانه شجاعت:

 

جهان نیاز دارد که مردم با خوش بینی و سرسختی مطمئن اتهام را رهبری کنند.بدون شجاع هایپ اسکواد دچار هرج و مرج می شود.

خانه درخشش:

برای تبدیل شدن به یک عضو حیاتی جهان ،صبر و انضباط لازم است.بدون درخشش، هایپ اسکواد دچار هرج و مرج می شود.

خانه تعادل:

هماهنگی و متانت برای ایجاد تعادل در جهان لازم است. بدون تعادل ، هایپ اسکواد دچار هرج و مرج می شود.

چند نکته مهم:

همه نمی توانند بخشی از HypeSquad شوند. این یک جامعه انحصاری است.

برای عضویت آنلاین، باید حداقل 13 سال داشته باشید. با این حال ، این خیلی الزامی نیست ، زیرا در وهله اول باید 13 سال یا بیشتر داشته باشید تا از Discord استفاده کنید.

برای پیوستن به ردیف رویدادها ، باید حداقل 16 سال داشته باشید و رویدادهای مرتبط با بازی، مسابقات بازی را انجام دهید.

 

چطوری یک هایپ اسکوادی بشم؟

روند عضویت در هایپ اسکواد آسان است! کافیست وارد تنظیمات کاربر شوید و یک برگه جدید HypeSquad خواهید دید! این گزینه را دارید که در یک آزمون استعداد پنج سواله شرکت کنید و در یکی از این سه خانه جدید افسانه ای قرار بگیرید. برو خودت امتحان کن و بفهمی به کجا تعلق داری! و بعد از شرکت کردن در آزمون عضو رسمی HypeSquad خواهید بود و همراه با قرار گرفتن در یکی از سه خانه HypeSquad بخشی از خبرنامه اختصاصی فقط HypeSquad ما خواهید بود.

 

 

امکان تغییر هایپ اسکواد دارم؟

به تمام اعضای موجود HypeSquad Online بصورت خودکار یک خانه اختصاص داده شده است. اگر فکر می کنید برای خانه دیگری مناسب تر هستید ، یا واقعاً می خواهید در این آزمون شرکت کنید ، می توانید وارد بخش تنظیمات کاربر در دسک تاپ یا برنامه وب شوید و برگه براق “HypeSquad” جدید را انتخاب کنید.

شما می توانید آزمون جایگذاری HypeSquad House را در تنظیمات کاربری –> HypeSquad دوباره انجام دهید! اگرچه نمی توانید یک خانه خاص را مستقیماً انتخاب کنید ، اما می توانید ببینید که اگر بخواهید کمی متفاوت به سوالات جواب دهید در کدام هایپ اسکواد قرار می گیرید.

شما بعد از تبدیل شدن به یک هایپ اسکواد می توانید بقیه هایپ اسکواد هارو از طریق دیدن پروفایلشون پیدا کنید در بالا توضیح دادیم که هر هایپ اسکواد چه مدلی است اگه در پروفایل یکی از دوستانتون یکی از برچسب های بالا رو دیدید می توانید به راحتی تشخیص بدید و بفهمید جزء کدام یک از هایپ اسکواد است.

آیا هنوز به HypeSquad پیوسته اید؟ شما در کدام خانه هستید؟ برای کسانی که هنوز داخل نیستند ، دوست دارید به کدام خانه اختصاص داده شود و چرا؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.