اشتراک ویژه و پین چیست و چه کاربردی دارد ؟

  • اشتراک ویژه و پین این قابلیت را به شما می دهند که سرور ثبت شده شما در دیسکورد فا از قابلیت هایی بهره مند شود و در اول لیست قرار بگیرد و بازدید بیشتری نسبت به سرور های غیر ویژه و پین بگیرد .

چطور میتوانم اشتراک ویژه و پین را خریداری کنم ؟

  • ابتدا سرور شما باید در سایت دیسکورد فا ثبت شده باشد ( برای اموزش ثبت سرور کلیک کنید ) سپس شما باید در سایت وارد اکانت خود شوید و در صورتی که این کار را انجام بدهید مانند زیر گزینه داشبورد برای شما نمایان میشود .

  • پس از این که شما وارد داشبورد شدید برای شما سرور هایی که ثبت کردید نمایان می شود مانند تصویر زیر

  • سپس شما باید بر روی گزینه ویرایش سرور کلیک کنید پس از انجام این کار  شما وارد تنظیمات سرور خود می شوید که در این قسمت شما می توانید گزینه ویژه کردنپین کردن را مانند تصویر زیر مشاهده کنید

  • پس از ان قوانین و قابلیت های ویژه و پین به شما نمایان میشود که شما باید حتما مطالعه کرده و به قوانین ان و دیسکورد فا پایبند باشید زیرا در صورت رعایت نکردن و در صورت مسدودی پول پرداختی برگشت داده نمیشود. همچنین توجه کنید تمامی پرداخت ها با درگاه پرداخت امن IdPay صورت میگیرد پس با خیال راحت خرید کنید.
  • پس از پرداخت وجه اشتراک ویژه یا پین شما برایتان بصورت اتوماتیک فعال خواهد شد همچنین در صورتی که شما می خواهید پین خریداری کنید ابتدا باید ویژه خریداری کنید و سپس پین در غیر این صورت شما نمی توانید سرور خودتان را پین کنید.

من اشتراک ویژه یا پین خریدم اما بهم تحویل داده نشد و پول از حساب کم شد !

  • در صورتی که این اتفاق برای شما افتاد ابتدا حتما با تیم دیسکورد فا در دیسکورد در ارتباط باشید ( برای ورود به سرور دیسکورد – دیسکورد فا کلیک کنید ) سپس حتما از متن خطا یک کپی بگیرید و برای تیم دیسکورد فا ارسال کنید . در صورتی که پرداخت ناموفق بوده پول شما طی 72 ساعت بر میگردد و در صورتی که پول پرداخت شده ولی اشتراک داده نشده است با تیم دیسکورد فا در ارتباط باشید تا روند پرداخت و مشکل برسی شود.