شاید به دنبال سرور های گیمینگ برای پیدا کردن هم تیمی برای گیم آنلاین یا سرور دیسکورد برای معرفی گیم های روز باشی این مطلب رو تا بخون :))

برای دریافت لیست بیشتر سرور های گیمینگ میتونی روی اینجا کلیک و وارد بخش سرور های گیمینگ دیسکوردفا بشی , همچنین اگه سرور گیمینگ داری که میتونه توی این لیست قرار بگیره حتما داخل سایت دیسکوردفا ثبتش کن :))


 

E7 – ECLIPSE

قدیمی ترین سرور گیمینگ ایرانی :
سرور دیسکورد خورشید گرفتگی 7 یا (ECLIPSE 7) چند هفته اخیر به علت عدم رعایت قوانین دیسکورد با وجود داشتن 10 هزار ممبر بن شد و خاطرات بسیار زیادی که این سرور برای ایرانی های حاضر در سرور داشت به همراه اون محو شد … اما این تیم تسلیم نشده و الان سرور جدید به اسم جنسیس یا ( GENESIS) که میتونید از طریق لینک زیر وارد این سرور بشید !

NAME : GENESIS
OWNER : ! E7 ⌬ ???? ? ᴱᶰᵍᶤᶰᵉ
عضویت


 

THE POWER

سرور ( د پاور ) سرور گیمینگ با 3 هزار ممبر , سرور گیمینگ دارای کلن که در مدت زمان کم تونسته ممبر های زیادی جذب کنه . همچنین این سرور با برگزاری ایونت و تورنومنت های مختلف گیم های روز خیلی از بهترین سرور های گیمینگ ایران به شمار میاد.

NAME : THE POWER
OWNER : Arash#1814
عضویت


 

AMONG US IRANIAN

سرور امانگ آس ایرانیان در حال حاضر بزرگترین سرور گیمینگ ایران با محتوا : امانگ آس , مافیا و ایونت های درون سرور . این سرور در مدت زمان کم پس از عرضه گیم امانگ آس حدود 20 هزار ممبر جذب کنه . از نقاط قوت این سرور بی حاشیه بودن در کامیونیتی دیسکورد فارسی و جذب مایک و حتی حضور قوی و فعالیت مسمتر در تلگرام و پیج اینستاگرام نیز اشاره کرد.

NAME: AMONG US | IRANIAN
OWNER: NONE ?
عضویت